Nationaal 1 PO1 PO3 1B A1 A2A A2B A2C A3A A3B A3C A3D
Antwerpen 1 2A 2B 3A 3B 3C 4A 4B 4C 4D 4E
Vlaams-Brabant 1 2A 2B 3A 3B 3C 3D 4A 4B 4C 4D 4E 4F
Limburg 1 2A 2B 2C 3A 3B 3C 3D 4A 4B 4C 4D 4E
Oost-Vlaanderen 1 2A 2B 2C 3A 3B 3C 3D 3E 4A 4B 4C 4D 4E 4F
West-Vlaanderen 1 2A 2B 3A 3B 3C 4A 4B 4C 4D
Waals-Brabant 1 2 2 3A 3B 3C 3C
Henegouwen 1 2A 2B 2C 3A 3B 3C 3D 4A 4B 4C 4D 4E 4F 4G 4H
Luik 1 2A 2B 2C 3A 3B 3C 3D 4A 4B 4C 4D 4E 4F 4G 4H
Luxemburg 1 2A 2B 2C 3A 3B 3C 3D 3E 3F
Namen 1 2A 2B 3A 3B 3C 4A 4B 4C 4D 4E 4F
Nationaal SuLe SuLe SuLe 1 2A 2B
Antwerpen 1 2 3A 3A 4
Vlaams-Brabant 1 2A 2B
Limburg 1 2 3
Oost-Vlaanderen 1 2 3A 3B 3C
West-Vlaanderen 1 2 3A 3B
Waals-Brabant 1 2 3A 3B
Henegouwen 1 2A 2B
Luik A B
Luxemburg 1 2
Namen 1 2
Engeland 1 2
Duitsland 1 2
Frankrijk 1 2
Italiƫ 1 2
Spanje 1 2
Nederland 1 2
Portugal 1 2
Schotland 1 2
Rusland 1
Luxemburg 1

Speeldag 12

Zaterdag 17 november 2018 @ 20:00
Eendracht Zele 3-1 Mariakerke
Zondag 18 november 2018 @ 14:30
Lochristi 1-1 Ninove
Appelterre-Eichem 5-0 Vlaamse Ardennen
Bambrugge RC 1-2 Aalter Eendracht
KVE Drongen 1-4 KSV Sottegem
Dendermonde 2-0 Hoger Op Kalken
Zondag 18 november 2018 @ 15:00
Sparta Waasmunster 1-3 Adegem
Zondag 18 november 2018 @ 16:00
Elene-Grotenberge 3-1 Jong Zulte

Stand

    G P Vorm
1. Bambrugge RC 12 25 W W V W V
2. Lochristi 12 25 V V W W G
3. Ninove 12 24 G W W W G
4. Eendracht Zele 12 23 W V W V W
5. Appelterre-Eichem 12 20 W W V V W
6. Aalter Eendracht 12 20 V W V W W
7. Mariakerke 12 18 V V W V V
8. Elene-Grotenberge 12 18 G W W V W
9. Jong Zulte 12 17 W W W W V
10. Dendermonde 12 16 W V W V W
11. Adegem 12 14 G V V W W
12. Hoger Op Kalken 12 13 W V W W V
13. Vlaamse Ardennen 12 11 V G V W V
14. KSV Sottegem 12 10 V W V V W
15. KVE Drongen 12 10 G G V V V
16. Sparta Waasmunster 12 7 V V V V V

Periodes

Periode 1

    G P W G V G =
1. Bambrugge RC 10 22 7 1 2 21-9 12
2. Lochristi 10 21 7 0 3 25-15 10
3. Eendracht Zele 10 20 6 2 2 16-11 5
4. Ninove 10 20 5 5 0 27-10 17
5. Mariakerke 10 18 5 3 2 26-19 7
6. Appelterre-Eichem 10 17 5 2 3 19-11 8
7. Elene-Grotenberge 10 15 4 3 3 16-12 4
8. Aalter Eendracht 10 14 4 2 4 18-14 4
9. Jong Zulte 10 14 4 2 4 21-24 -3
10. Dendermonde 10 13 4 1 5 19-23 -4
11. Hoger Op Kalken 10 10 3 1 6 14-16 -2
12. KVE Drongen 10 10 2 4 4 12-14 -2
13. Adegem 10 8 2 2 6 13-25 -12
14. Vlaamse Ardennen 10 8 2 2 6 12-24 -12
15. KSV Sottegem 10 7 2 1 7 14-30 -16
16. Sparta Waasmunster 10 7 2 1 7 8-24 -16

Periode 2

    G P W G V G =
1. Adegem 2 6 2 0 0 7-1 6
2. Aalter Eendracht 2 6 2 0 0 5-3 2
3. Ninove 2 4 1 1 0 4-1 3
4. Lochristi 2 4 1 1 0 3-2 1
5. KSV Sottegem 2 3 1 0 1 4-2 2
6. Appelterre-Eichem 2 3 1 0 1 5-4 1
7. Eendracht Zele 2 3 1 0 1 5-4 1
8. Jong Zulte 2 3 1 0 1 4-4 0
9. Elene-Grotenberge 2 3 1 0 1 4-4 0
10. Dendermonde 2 3 1 0 1 4-4 0
11. Hoger Op Kalken 2 3 1 0 1 3-3 0
12. Bambrugge RC 2 3 1 0 1 2-2 0
13. Vlaamse Ardennen 2 3 1 0 1 4-7 -3
14. Mariakerke 2 0 0 0 2 2-5 -3
15. KVE Drongen 2 0 0 0 2 2-7 -5
16. Sparta Waasmunster 2 0 0 0 2 1-6 -5

Periode 3

    G P W G V G =
1. Jong Zulte 0 0 0 0 0 0-0 0
2. Sparta Waasmunster 0 0 0 0 0 0-0 0
3. KSV Sottegem 0 0 0 0 0 0-0 0
4. Mariakerke 0 0 0 0 0 0-0 0
5. KVE Drongen 0 0 0 0 0 0-0 0
6. Lochristi 0 0 0 0 0 0-0 0
7. Eendracht Zele 0 0 0 0 0 0-0 0
8. Vlaamse Ardennen 0 0 0 0 0 0-0 0
9. Adegem 0 0 0 0 0 0-0 0
10. Appelterre-Eichem 0 0 0 0 0 0-0 0
11. Ninove 0 0 0 0 0 0-0 0
12. Bambrugge RC 0 0 0 0 0 0-0 0
13. Dendermonde 0 0 0 0 0 0-0 0
14. Hoger Op Kalken 0 0 0 0 0 0-0 0
15. Aalter Eendracht 0 0 0 0 0 0-0 0
16. Elene-Grotenberge 0 0 0 0 0 0-0 0

Minste verliespunten

Totaal

1. Bambrugge RC 12 11
2. Lochristi 12 11
3. Ninove 12 12
4. Eendracht Zele 12 13
5. Appelterre-Eichem 12 16
6. Aalter Eendracht 12 16
7. Mariakerke 12 18
8. Elene-Grotenberge 12 18
9. Jong Zulte 12 19
10. Dendermonde 12 20
11. Adegem 12 22
12. Hoger Op Kalken 12 23
13. Vlaamse Ardennen 12 25
14. KSV Sottegem 12 26
15. KVE Drongen 12 26
16. Sparta Waasmunster 12 29

Thuis

1. Ninove 6 2
2. Lochristi 6 5
3. Eendracht Zele 6 5
4. Appelterre-Eichem 6 6
5. Elene-Grotenberge 6 6
6. Vlaamse Ardennen 6 7
7. Bambrugge RC 6 8
8. Aalter Eendracht 6 8
9. Jong Zulte 6 8
10. Dendermonde 6 9
11. Adegem 6 9
12. Mariakerke 6 10
13. Hoger Op Kalken 6 11
14. KSV Sottegem 6 11
15. Sparta Waasmunster 6 12
16. KVE Drongen 6 13

Uit

1. Bambrugge RC 6 3
2. Lochristi 6 6
3. Eendracht Zele 6 8
4. Aalter Eendracht 6 8
5. Mariakerke 6 8
6. Ninove 6 10
7. Appelterre-Eichem 6 10
8. Jong Zulte 6 11
9. Dendermonde 6 11
10. Elene-Grotenberge 6 12
11. Hoger Op Kalken 6 12
12. Adegem 6 13
13. KVE Drongen 6 13
14. KSV Sottegem 6 15
15. Sparta Waasmunster 6 17
16. Vlaamse Ardennen 6 18

Meeste doelpunten gescoord

Totaal

1. Ninove 12 31
2. Lochristi 12 28
3. Mariakerke 12 28
4. Jong Zulte 12 25
5. Appelterre-Eichem 12 24
6. Bambrugge RC 12 23
7. Aalter Eendracht 12 23
8. Dendermonde 12 23
9. Eendracht Zele 12 21
10. Elene-Grotenberge 12 20
11. Adegem 12 20
12. KSV Sottegem 12 18
13. Hoger Op Kalken 12 17
14. Vlaamse Ardennen 12 16
15. KVE Drongen 12 14
16. Sparta Waasmunster 12 9

Thuis

1. Ninove 6 20
2. Mariakerke 6 15
3. Appelterre-Eichem 6 15
4. Adegem 6 15
5. Lochristi 6 14
6. Elene-Grotenberge 6 14
7. Hoger Op Kalken 6 14
8. Jong Zulte 6 12
9. Bambrugge RC 6 12
10. Aalter Eendracht 6 12
11. Dendermonde 6 12
12. Eendracht Zele 6 11
13. Vlaamse Ardennen 6 10
14. KSV Sottegem 6 9
15. KVE Drongen 6 8
16. Sparta Waasmunster 6 6

Uit

1. Lochristi 6 14
2. Mariakerke 6 13
3. Jong Zulte 6 13
4. Ninove 6 11
5. Bambrugge RC 6 11
6. Aalter Eendracht 6 11
7. Dendermonde 6 11
8. Eendracht Zele 6 10
9. Appelterre-Eichem 6 9
10. KSV Sottegem 6 9
11. Elene-Grotenberge 6 6
12. Vlaamse Ardennen 6 6
13. KVE Drongen 6 6
14. Adegem 6 5
15. Hoger Op Kalken 6 3
16. Sparta Waasmunster 6 3

Beste verdediging

Totaal

1. Ninove 12 11
2. Bambrugge RC 12 11
3. Eendracht Zele 12 15
4. Appelterre-Eichem 12 15
5. Elene-Grotenberge 12 16
6. Lochristi 12 17
7. Aalter Eendracht 12 17
8. Hoger Op Kalken 12 19
9. KVE Drongen 12 21
10. Mariakerke 12 24
11. Adegem 12 26
12. Dendermonde 12 27
13. Jong Zulte 12 28
14. Sparta Waasmunster 12 30
15. Vlaamse Ardennen 12 31
16. KSV Sottegem 12 32

Thuis

1. Ninove 6 2
2. Appelterre-Eichem 6 4
3. Lochristi 6 5
4. Eendracht Zele 6 6
5. Elene-Grotenberge 6 6
6. Bambrugge RC 6 7
7. Jong Zulte 6 8
8. Aalter Eendracht 6 9
9. Sparta Waasmunster 6 9
10. Hoger Op Kalken 6 10
11. Vlaamse Ardennen 6 10
12. KSV Sottegem 6 10
13. Dendermonde 6 12
14. KVE Drongen 6 13
15. Mariakerke 6 13
16. Adegem 6 17

Uit

1. Bambrugge RC 6 4
2. Aalter Eendracht 6 8
3. KVE Drongen 6 8
4. Ninove 6 9
5. Eendracht Zele 6 9
6. Hoger Op Kalken 6 9
7. Adegem 6 9
8. Elene-Grotenberge 6 10
9. Appelterre-Eichem 6 11
10. Mariakerke 6 11
11. Lochristi 6 12
12. Dendermonde 6 15
13. Jong Zulte 6 20
14. Sparta Waasmunster 6 21
15. Vlaamse Ardennen 6 21
16. KSV Sottegem 6 22

Aantal keer...

Gewonnen

1. Lochristi 12 8
2. Bambrugge RC 12 8
3. Eendracht Zele 12 7
4. Aalter Eendracht 12 6
5. Ninove 12 6
6. Appelterre-Eichem 12 6
7. Elene-Grotenberge 12 5
8. Mariakerke 12 5
9. Dendermonde 12 5
10. Jong Zulte 12 5
11. Hoger Op Kalken 12 4
12. Adegem 12 4
13. Vlaamse Ardennen 12 3
14. KSV Sottegem 12 3
15. KVE Drongen 12 2
16. Sparta Waasmunster 12 2

Gelijk

1. Ninove 12 6
2. KVE Drongen 12 4
3. Elene-Grotenberge 12 3
4. Mariakerke 12 3
5. Eendracht Zele 12 2
6. Aalter Eendracht 12 2
7. Appelterre-Eichem 12 2
8. Jong Zulte 12 2
9. Adegem 12 2
10. Vlaamse Ardennen 12 2
11. Lochristi 12 1
12. Bambrugge RC 12 1
13. Dendermonde 12 1
14. Hoger Op Kalken 12 1
15. KSV Sottegem 12 1
16. Sparta Waasmunster 12 1

Verloren

1. Sparta Waasmunster 12 9
2. KSV Sottegem 12 8
3. Vlaamse Ardennen 12 7
4. Hoger Op Kalken 12 7
5. Adegem 12 6
6. KVE Drongen 12 6
7. Dendermonde 12 6
8. Jong Zulte 12 5
9. Elene-Grotenberge 12 4
10. Mariakerke 12 4
11. Aalter Eendracht 12 4
12. Appelterre-Eichem 12 4
13. Eendracht Zele 12 3
14. Lochristi 12 3
15. Bambrugge RC 12 3
16. Ninove 12 0

Winst met meer dan 1 doelpunt verschil

1. Ninove 12 6
2. Elene-Grotenberge 12 5
3. Appelterre-Eichem 12 5
4. Lochristi 12 5
5. Bambrugge RC 12 4
6. Dendermonde 12 3
7. Hoger Op Kalken 12 3
8. Jong Zulte 12 3
9. Eendracht Zele 12 3
10. KSV Sottegem 12 2
11. Vlaamse Ardennen 12 2
12. Adegem 12 2
13. KVE Drongen 12 2
14. Mariakerke 12 2
15. Aalter Eendracht 12 2
16. Sparta Waasmunster 12 0

Winst met 1 doelpunt verschil

1. Eendracht Zele 12 4
2. Bambrugge RC 12 4
3. Aalter Eendracht 12 4
4. Lochristi 12 3
5. Mariakerke 12 3
6. Dendermonde 12 2
7. Jong Zulte 12 2
8. Adegem 12 2
9. Sparta Waasmunster 12 2
10. Appelterre-Eichem 12 1
11. Hoger Op Kalken 12 1
12. KSV Sottegem 12 1
13. Vlaamse Ardennen 12 1
14. Ninove 12 0
15. Elene-Grotenberge 12 0
16. KVE Drongen 12 0

Clean sheets

1. Appelterre-Eichem 12 5
2. Ninove 12 5
3. Bambrugge RC 12 4
4. Elene-Grotenberge 12 4
5. Eendracht Zele 12 3
6. Lochristi 12 3
7. Aalter Eendracht 12 2
8. Mariakerke 12 2
9. Dendermonde 12 2
10. Hoger Op Kalken 12 2
11. Vlaamse Ardennen 12 2
12. Jong Zulte 12 1
13. Adegem 12 1
14. Sparta Waasmunster 12 1
15. KSV Sottegem 12 1
16. KVE Drongen 12 1

Verlies met meer dan 1 doelpunt verschil

1. Vlaamse Ardennen 12 5
2. Sparta Waasmunster 12 5
3. KSV Sottegem 12 5
4. Dendermonde 12 4
5. Adegem 12 4
6. KVE Drongen 12 4
7. Appelterre-Eichem 12 3
8. Elene-Grotenberge 12 3
9. Aalter Eendracht 12 3
10. Mariakerke 12 3
11. Hoger Op Kalken 12 3
12. Jong Zulte 12 3
13. Lochristi 12 2
14. Bambrugge RC 12 1
15. Eendracht Zele 12 1
16. Ninove 12 0

Verlies met 1 doelpunt verschil

1. Hoger Op Kalken 12 4
2. Sparta Waasmunster 12 4
3. KSV Sottegem 12 3
4. Vlaamse Ardennen 12 2
5. Dendermonde 12 2
6. Adegem 12 2
7. KVE Drongen 12 2
8. Jong Zulte 12 2
9. Bambrugge RC 12 2
10. Eendracht Zele 12 2
11. Appelterre-Eichem 12 1
12. Elene-Grotenberge 12 1
13. Aalter Eendracht 12 1
14. Mariakerke 12 1
15. Lochristi 12 1
16. Ninove 12 0

Niet kunnen scoren

1. Sparta Waasmunster 12 5
2. Vlaamse Ardennen 12 5
3. Hoger Op Kalken 12 4
4. Adegem 12 4
5. KVE Drongen 12 4
6. KSV Sottegem 12 3
7. Appelterre-Eichem 12 3
8. Elene-Grotenberge 12 3
9. Aalter Eendracht 12 3
10. Dendermonde 12 2
11. Jong Zulte 12 1
12. Bambrugge RC 12 1
13. Eendracht Zele 12 1
14. Mariakerke 12 0
15. Lochristi 12 0
16. Ninove 12 0

Langste reeks overwinningen

1. Lochristi 12 5
2. Jong Zulte 12 5
3. Bambrugge RC 12 4
4. Eendracht Zele 12 3
5. Mariakerke 12 3
6. Ninove 12 3
7. Vlaamse Ardennen 12 2
8. Hoger Op Kalken 12 2
9. Adegem 12 2+
10. Appelterre-Eichem 12 2
11. Elene-Grotenberge 12 2
12. Aalter Eendracht 12 2+
13. Sparta Waasmunster 12 1
14. KVE Drongen 12 1
15. KSV Sottegem 12 1+
16. Dendermonde 12 1+

Langste reeks zonder verlies

1. Ninove 12 12+
2. Jong Zulte 12 7
3. Mariakerke 12 7
4. Lochristi 12 5
5. KVE Drongen 12 5
6. Bambrugge RC 12 4
7. Eendracht Zele 12 4
8. Appelterre-Eichem 12 4
9. Adegem 12 3
10. Elene-Grotenberge 12 3
11. Vlaamse Ardennen 12 2
12. Hoger Op Kalken 12 2
13. Aalter Eendracht 12 2+
14. Dendermonde 12 2
15. Sparta Waasmunster 12 1
16. KSV Sottegem 12 1+